Álláslehetőségek

MARKETING MUNKATÁRS

pozícióba keresünk kollégát

Családias hangulatú, de komoly tapasztalattal és piaci részesedéssel rendelkező, felnőttképzéssel foglalkozó cégünk marketing munkatársat keres 2024. szeptemberi kezdéssel, teljes munkaidőben.

Főbb feladatok:

  • Weboldal látogatottságának mérése, elemzése, Facebook oldal menedzselése,
  • Konkurenciafigyelés,
  • Médiaajánlatok kezelése, új hirdetési lehetőségek felkutatása,
  • Hírlevelek szerkesztése, Honlapszerkesztés,
  • Részvétel online hirdetési kampányok koordinálásában,
  • PPC, Facebook kampányok kezelése.

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség, hasonló munkakörben szerzett gyakorlat,
  • Online marketing ismeretek (web analitika, display hirdetések, PPC, eDM, stb.),
  • Grafikai programok ismerete (pl. Canva)
  • Pontosság, precizitás,
  • Proaktív szemlélet,
  • Problémamegoldó képesség, rugalmasság, terhelhetőség,
  • Kiváló írásbeli/szóbeli kommunikációs képesség,
  • Hatékony, magas színvonalú munkavégzés önállóan és csapatban,
  • Biztos számítógépes ismeretek (Word, Excel, Office 365),
  • Angol nyelv ismerete,

Bérezés: a fix munkabéren kívül - próbaidő után - rendszeres jutalék és SZÉP kártya, egészségbiztosítás formájában történik.

Amennyiben szeretne velünk dolgozni, küldje el fényképes önéletrajzát (fizetési igényével) az info@samling.hu címre, és írjon pár sort magáról, pont annyit, amennyit szükségesnek érez. Figyelem, a sablon kísérőlevelek helyett előnyben részesítjük, ha spontán írt pár gondolatot! Kérjük, az e-mail tárgy sorába ezt írja: munkatárs

OKTATÓ

Controlling és/vagy pénzügyi oktató:

Több éves szakmai tapasztalattal rendelkező controllereket, pénzügyi vezetőket keresünk a Sämling Kft. controlling és/vagy pénzügyi képzéseihez oktatónak.

Versenyképes napidíjat kínálunk leendő előadóinknak és lehetőséget az egyéni fejlődésre. Fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét kérjük küldje az alábbi címre!