Álláslehetőségek

ASSZISZTENSI POZÍCIÓK

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS:

Munkatársat keresünk pénzügyi asszisztens pozícióba - Budapest XII. kerület

Ha olyan munkát keres, ahol fontos a precíz, önálló munka, akkor dolgozzunk együtt, napi 4 órában, akár azonnali kezdéssel.
A bérezés fix munkabér, illetve próbaidő után SZÉP kártya formájában történik.

Üzleti képzéseket, tréningeket, workshopokat és rendezvényeket szervezünk.

Főbb feladatok:

  • számlázás (díjbekérő és előlegszámla alapján),
  • saját rendszerben adatkezelés,
  • bejövő számlák kezelése,
  • banki kapcsolattartás,
  • utalás,
  • banki bejövő tételek rögzítése,
  • ügyfélkapcsolat,
  • könyvelővel és a cégvezetővel való szoros együttműködés.

Középfokú pénzügyi végzettséggel és 1 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, vagy (végzettség nélkül) legalább 2 éves a számlázás területén tapasztalatot szerzett, megbízható jelentkezőket várunk!

A jó kommunikáció, empátia nálunk nagyon fontos, de a jó számítógépes használat, különösen az Exceltudás elvárt.

Amennyiben szeretne velünk dolgozni, küldje el fényképes önéletrajzát (fizetési igényével), és írjon pár sort magáról, pont annyit, amennyit szükségesnek érez. Figyelem, a sablon kísérőlevelek helyett előnyben részesítjük, ha spontán írt pár gondolatot! Kérjük, az e-mail tárgy sorába ezt írja: "pénzügyi asszisztens munkatárs"

Ide várjuk a jelentkezéseket: edit.dandoci@samling.hu

OKTATÓI LEHETŐSÉGEK

CONTROLLING OKTATÓ:

Portfólióbővítés miatt több éves szakmai tapasztalattal rendelkező controllereket, pénzügyi vezetőket keresünk a Sämling Kft. controlling képzéseihez oktatónak. Versenyképes napidíjat kínálunk leendő előadóinknak és lehetőséget az egyéni fejlődésre.

PÉNZÜGYI OKTATÓ:

Pénzügyi workshopokra és képzésekre keresünk tapasztalt oktatókat, előadókat!
Fényképes szakmai önéletrajzát és maximum 1 oldalas motivációs levelét az alábbi címen várjuk:

E-mail: katalin.porubszky@samling.hu