Dr. Szívós László, FCCA

Bemutatkozás


Dr. Szívós László, FCCA

Ph.D, FCCA (Fellow Member of the Association of Chartered Certified Accountants) tag, nemzetközi REFA controller képesítéssel rendelkezik. Az ELTE Gazdaságtudományi Karának egyetemi adjunktusa, ahol magyar és angol nyelven oktat számvitel, vezetői számvitel, pénzügyi kimutatások és teljesítményértékelés tárgyakat.

Tanácsadóként részt vesz vállalati controlling és teljesítménymenedzsment rendszerek, valamint vezetői információs rendszerek kialakításában és az ezekhez kapcsolódó IT (ERP és BI) implementációs projektek irányításában.

 

A Sämling Kft.-nél 2006 óta oktat controlling és pénzügyi menedzsment kurzusokon. Korábban évekig az ACCA keretei között készített fel gyakorló könyvvizsgálókat vezetői számvitel, pénzügyi számvitel és teljesítmény menedzsment vizsgákra angol nyelven.

 

Szakmai írásai rendszeresen jelennek meg hazai és nemzetközi folyóiratokban, hazai és nemzetközi konferenciák gyakori előadója.

 
 
Képzések, melyeken oktat: